Tombalada Bonus Veren Siteler

Yılbaşı denildiği zaman birçok kişinin aklına tombala oyunu gelmekte. Bu eğlenceli oyun, artık online bir şekilde yabancı bet ofislerinin resmi sayfalarından oynanabiliyor. Tombalada Bonus Veren Siteler sayesinde çok farklı avantajlardan faydalanabiliyorsunuz. Mutlaka aktarım yapma kuralı var. Buna uyum sağlanması gerekiyor.

Online Tombala Nasıl Oynanır?

Tombala oyununa bonus veren siteler sayesinde avantaj elde edebilirsiniz. Online olarak bu oyuna katılım kolay. Üyelik ve para aktarımı söz konusu. Ardından kart satın alıyorsunuz. Daha sonra otomatik bir şekilde numaralar çekiliyor. Sizin bu noktada bir işlem yapmanıza gerek yok. Çünkü çekilen rakam kartınızda varsa, onun üzeri hemen kapatılmaktadır. Çinko ve tombala yapanlar para kazanabilmektedir.

Tombalada Bonus Veren Siteler Hangileri?

Tombala oyununa sadece yabancı olan bet işletmeleri promosyon vermektedir. Zaten bu oyun Türk bet işletmelerinde yoktur. Birden fazla tombala çeşidi vardır. Bazılarında bayan krupiye eşliğinde oynanmaktadır. Bonus miktarı değişmektedir.

Tombalada Bonus Veren Siteler (2)

Online Tombala Bonusu Nedir?

Tombala bonusu veren siteler, resmi sayfalarında yer alan oyuna katılım gösterenler için bu tip bir özel promosyon oluşturmuşlardır. Kampanyaya dahil olmak çok kolaydır. Bunun için ilk olarak bir üyelik alınmalıdır. Hemen sonrasında ise tombala oyununa giriş gerekiyor. Belirlenmiş olan minimum yatırım miktarına göre bir aktarım şart. Bunun ardından bonus veren siteler aracılığı ile hediye para talep edilebilir. Bazen para yerine kart verilmektedir.

Online Tombala Bonusu Nasıl Kullanılır?

Tombalada Bonus Veren Siteler tarafından verilen promosyonları kullanmak çok kolaydır. Bunun için hemen online tombala oyunu alanına girmek gerekiyor. Genellikle ekstra kart şeklinde bir hediye söz konusudur. Nakit para da mevcut olabilir. Bunu istediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Ne kadar fazla kart olursa, kazanma şansı da o kadar çok olmaktadır. Başka bir oyun içinde ilgili promosyonun tercih edilmesi söz konusu değildir.

Leave a Comment