İlk Yatırıma Çevrimsiz Bonus Veren Siteler

Yasal olmayan yabancı bet firmaları, ülkemizde hizmet vermeye devam ediyor. Bu şirketlerin promosyon olarak bilinen hediye para kampanyaları söz konusu. Bunlara dahil olmak için belli kriterleri yerine getirmek lazım. Aktarım sağlamak bunlardan birisi. İlk Yatırıma Çevrimsiz Bonus Veren Siteler ise daha çok ilgi görmekte. Bunun nedeni ise çevrim kuralları denilen bir zorunluluğun olmaması.

İlk Yatırıma Çevrimsiz Bonus Veren Siteler Hangileri?

İlk aktarıma çevrimsiz promosyon, yabancı bahis işletmelerinin sunmuş olduğu bir kampanyadır. Diğer isimleri ise ilk üyelik ya da hoşgeldin bonusu şeklindedir. Bir kereye mahsus olmak üzere alınmaktadır. Bonus veren siteler üzerinden işlem yapılmalıdır.

İlk Yatırım Bonus Miktarı Nasıl?

İlk aktarım çevrimsiz bonus miktarı için farklı meblağlardan bahsetmek mümkün oluyor. Genellikle üç haneli rakamlar karşımıza çıkıyor. Minimum 100 TL civarındadır. Ancak yüksek gelire sahip olan zengin ofisler, 4 haneli olarak da verebilmektedir. Yani şirketin finansal gücüne göre değişiklik göstermekte.

İlk Yatırıma Çevrimsiz Bonus Veren Siteler

İlk Yatırım Çevrimsiz Bonusunu Kimler Alabilir?

Üye olan ve sonrasında para yatıran kişilerin bu promosyonu alma hakkı vardır. Bunun için elbette firmaların belirlemiş olduğu kriterlere uyum sağlanmalıdır. Yani minimum yatırım limitine göre hareket edilmelidir.

İlk Yatırım Çevrimsiz Bonusu Nasıl Yüklenir?

Paranın yüklenmesi kolaydır. Canlı yardım alanı bunun için hemen kullanılabilir. Aktif bir şekilde kesintisiz çalışmaktadır. Talep olmadan paranın alınması söz konusu değildir. Ancak bazı işletmeler, paranın otomatik bir şekilde tanımlamasını sağlamaktadır. Çevrimsiz olan promosyon, istenildiği gibi kullanılabilir.

Promosyonda Çevrim Şartı Yok mu?

İlk Yatırıma Çevrimsiz Bonus Veren Siteler çevrim kuralı koymasalar da paranın hemen alınmasına müsaade etmiyorlar. Bundan dolayı en az 1 kere olmak üzere katlama yapmak gerekiyor. Tek maç ile bunu gerçekleştirme şansınız var. Böylelikle işlem tamamlanmış oluyor.

Leave a Comment